- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MIGHTY
- ›
- CNC draaibanken MIGHTY VIPER VT-22
CNC draaibank MIGHTY VIPER VT-22
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 480.1 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 599.4 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 408.9 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 14.9 kW |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 4500 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC Oi-TC | |














































