- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MAZAK
- ›
- CNC draaibanken MAZAK Slant Turn 40N
CNC draaibank MAZAK Slant Turn 40N
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 2000 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 15 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 15 m/min |
| Diameter van de spil boring | 60 mm |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 30 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 30 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































