- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MAZAK
- ›
- CNC draaibanken MAZAK QTN 10
CNC draaibank MAZAK QTN 10
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 231705 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 540 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 155 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 31 kW |
| Diameter van de spil boring | 40 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 1 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 6000 1/min |
| Lengte van de draaibank | 3680 mm |
| Breedte van de draaibank | 2460 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1740 mm |
| Gewicht van de draaibank | 2.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mazatrol 640 T | |


















































