- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MAZAK
- ›
- CNC draaibanken MAZAK QT NEXUS 250
CNC draaibank MAZAK QT NEXUS 250
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2005 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 4702 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 472 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 350 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 26 kW |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 4000 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Lengte van de draaibank | 4382 mm |
| Breedte van de draaibank | 2095 mm |
| Gewicht van de draaibank | 4.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Chip transporter | |
| Pneumatische klauwplaat | |













































