- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken JESCO
- ›
- CNC draaibanken JESCO JAGUAR 2280 ENC
CNC draaibank JESCO JAGUAR 2280 ENC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1650 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 560 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 390 mm |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Diameter van de spil boring | 80 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 2400 1/min |
| Losse kop ganzenveer diameter | 75 mm |
| Maximale boorlengte van de losse kop ganzenveer | 200 mm |
| Lengte van de draaibank | 4170 mm |
| Breedte van de draaibank | 2100 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2230 mm |
| Gewicht van de draaibank | 4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FAGOR 8060FL | |
| Vloeistofkoelsysteem | |












































