- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken HITACHI SEIKI
- ›
- CNC draaibanken HITACHI SEIKI HI-TECH TURN 25 G
CNC draaibank HITACHI SEIKI HI-TECH TURN 25 G
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra HITACHI SEIKI › |
| Fabrikant | HITACHI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1092.2 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 539.8 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 381 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 22.4 kW |
| Diameter van de spil boring | 77 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 3500 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Gewicht van de draaibank | 7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SEICOS LAMDA 10 L | |
| Chip transporter | |
| Hydrodehnopnames | |
| Technische documentatie | |












































