- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken HARDINGE
- ›
- CNC draaibanken HARDINGE CONQUEST T 42 SP
CNC draaibank HARDINGE CONQUEST T 42 SP
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 300 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 300 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 189 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 38 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 38 m/min |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 11 kW |
| Diameter van de spil boring | 48 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 60 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 6000 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 22 kW |
| Gewicht van de draaibank | 7.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 18 T | |
| Chip transporter | |











































