- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken GOODWAY
- ›
- CNC draaibanken GOODWAY GLS 150
CNC draaibank GOODWAY GLS 150
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8774 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 520 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 500 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 210 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 6000 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































