- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken Gildemeister
- ›
- CNC draaibanken Gildemeister CTX 620 linear V1
CNC draaibank Gildemeister CTX 620 linear V1
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra Gildemeister › |
| Fabrikant | Gildemeister › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2009 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 1022-2238 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1080 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 800 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 500 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 382.5 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 60 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 45 m/min |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 40 kW |
| Diameter van de spil boring | 136 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 20 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 2500 1/min |
| Aantal gereedschap torentjes | 1 pcs |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Losse kop ganzenveer diameter | 120 mm |
| Maximale boorlengte van de losse kop ganzenveer | 150 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 2 pcs |
| Gewicht van de draaibank | 9.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS 840 D powerline | |
| CNC-technologie cycli | |
| Chip transporter | |
| Draaikop | |
| Automatische voeding van losse kop ganzenveer | |
| Hydrodehnopnames | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Technische documentatie | |



















































