- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken Gildemeister
- ›
- CNC draaibanken Gildemeister CTX 510
CNC draaibank Gildemeister CTX 510
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra Gildemeister › |
| Fabrikant | Gildemeister › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2004 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1050 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 680 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 465 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 42 kW |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 3500 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 21i-TB | |
| Chip transporter | |
| C-as geïndexeerd | |
| Technische documentatie | |














































