- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken Gildemeister
- ›
- CNC draaibanken Gildemeister CTX 410
CNC draaibank Gildemeister CTX 410
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra Gildemeister › |
| Fabrikant | Gildemeister › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 6657 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 600 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 320 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 250 mm |
| Diameter van de spil boring | 65 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 5000 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 840 D | |















































