- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken DOOSAN
- ›
- CNC draaibanken DOOSAN S 390 L
CNC draaibank DOOSAN S 390 L
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Sachsen |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | A18722 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 730 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 580 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 390 mm |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 22 kW |
| Diameter van de spil boring | 77 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 3500 1/min |
| Aantal gereedschap torentjes | 1 pcs |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Aantal CNC gestuurde assen | 2 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 49 kW |
| Lengte van de draaibank | 3400 mm |
| Breedte van de draaibank | 1937 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2145 mm |
| Gewicht van de draaibank | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Chip transporter | |
| Draaikop | |











































