- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken DOOSAN
- ›
- CNC draaibanken DOOSAN Puma 240 MSB
CNC draaibank DOOSAN Puma 240 MSB
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 513 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 550 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 18.5 kW |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 4500 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































