- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken DMG MORI SEIKI
- ›
- CNC draaibanken DMG MORI SEIKI SL-253BMC/500
CNC draaibank DMG MORI SEIKI SL-253BMC/500
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra DMG MORI SEIKI › |
| Fabrikant | DMG MORI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 7468 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 485 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 254 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 1.3 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 1.3 m/min |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 35 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 3500 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Lengte van de draaibank | 2405 mm |
| Breedte van de draaibank | 1760 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1890 mm |
| Gewicht van de draaibank | 4.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Fanuc MSX-501III | |












































