- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken CHEVALIER
- ›
- CNC draaibanken CHEVALIER FCL 1840 F
CNC draaibank CHEVALIER FCL 1840 F
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Sachsen |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | A18891 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 460 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 230 mm |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 7.5 kW |
| Diameter van de spil boring | 58 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 2000 1/min |
| Aantal CNC gestuurde assen | 2 pcs |
| Lengte van de draaibank | 2170 mm |
| Gewicht van de draaibank | 2270 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-technologie cycli | |
| Elektronische wiel voor handmatige bediening | |
| Lineaire encoders in de Z-as | |
| Lineaire encoders in de X-as | |
| Snelwisselbeitelhouder | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Technische documentatie | |















































