- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines ZOCCA
- ›
- Cilindrische slijpmachines ZOCCA RU 2000/6
Cilindrische molen ZOCCA RU 2000/6
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Brescia |
| Bouwjaar | 1984 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 2000 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 620 mm |
| Center hoogte | 310 mm |
| Kracht van de slijpschijf spilaandrijving | 8 kW |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 610 mm |
| Maximale diameter van een slijpschijf | 150 mm |
| Diameter gat in de slijpschijf | 203.2 mm |
| Gewicht van de machine | 6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |



















































