- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines WMW
- ›
- Cilindrische slijpmachines WMW SASL 125/1
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Indië |
| regio | Maharashtra |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 245 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 125 mm |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 315 mm |
| Maximale diameter van een slijpschijf | 250 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































