- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines STUDER
- ›
- Cilindrische slijpmachines STUDER S 40
Cilindrische molen STUDER S 40
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1993 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 1000 mm |
| Center hoogte | 175 mm |
| Machine hoogte | 2090 mm |
| Machine lengte | 4720 mm |
| Machine breedte | 4710 mm |
| Gewicht van de machine | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 16 GC | |














































