- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines Stanko
- ›
- Cilindrische slijpmachines Stanko 3 M 194/4000
Cilindrische molen Stanko 3 M 194/4000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1978 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 4000 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 700 mm |
| Maximaal gewicht van de as tussen de centra | 3000 kg |
| Kracht van het werkstuk spilaandrijving | 43 kW |
| Gewicht van de machine | 32.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































