- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines SCHAUBLIN
- ›
- Cilindrische slijpmachines SCHAUBLIN ESO-100
Cilindrische molen SCHAUBLIN ESO-100
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | New York |
| Bouwjaar | 1974 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 55308 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 4.1 mm |
| Kracht van de slijpschijf spilaandrijving | 0.746 kW |
| Maximale draaisnelheid van de slijpschijf spindel | 550 1/min |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 101.6 mm |
| Diameter gat in de slijpschijf | 25.4 mm |
| Machine hoogte | 1422.4 mm |
| Machine lengte | 1016 mm |
| Machine breedte | 508 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

















































