- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines CINCINNATI
- ›
- Cilindrische slijpmachines CINCINNATI L M
Cilindrische molen CINCINNATI L M
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Pennsylvania |
| Bouwjaar | 1968 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 38.1 mm |
| Kracht van de slijpschijf spilaandrijving | 5.6 kW |
| Maximale draaisnelheid van de slijpschijf spindel | 300 1/min |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 406.4 mm |
| Maximale diameter van een slijpschijf | 101.6 mm |
| Diameter gat in de slijpschijf | 254 mm |
| Machine hoogte | 1778 mm |
| Machine lengte | 2133.6 mm |
| Machine breedte | 1524 mm |
| Gewicht van de machine | 2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |
















































