- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen VEB Wema Zeulenroda
- ›
- C frame van hydraulische persen VEB Wema Zeulenroda PYE 250 S1
C kader hydraulische pers VEB Wema Zeulenroda PYE 250 S1
| Categorie | Hydraulische persen VEB Wema Zeulenroda › |
| Fabrikant | VEB Wema Zeulenroda › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Śląskie |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Machine unplugged |
| Inventarisnummer | 103V |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 250 t |
| Vermogensbehoefte | 20.5 kW |
| Machine hoogte | 3800 mm |
| Machine lengte | 2200 mm |
| Machine breedte | 1300 mm |
| Gewicht van de machine | 8.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































