- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen VEB WEMA
- ›
- C frame van hydraulische persen VEB WEMA PYE 25 N
C kader hydraulische pers VEB WEMA PYE 25 N
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 25 t |
| Machine hoogte | 2520 mm |
| Machine lengte | 900 mm |
| Machine breedte | 1350 mm |
| Gewicht van de machine | 2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































