- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen SMG
- ›
- C frame van hydraulische persen SMG CSZ 100-1000/600
C kader hydraulische pers SMG CSZ 100-1000/600
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1984 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 100 t |
| Throat diepte (afstand van het frame aan de zuigerstang as) | 320 mm |
| Maximale slag van de zuigerstang | 300 mm |
| Lengte van de onderste tafel | 1000 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 600 mm |
| Lengte van de boventafel | 600 mm |
| Breedte van de boventafel | 320 mm |
| Maximale afstand tussen de tafels | 500 mm |
| Snelheid van de zuigerstang (zonder belasting) | 400 mm/s |
| Snelheid van de zuigerstang (drukken) | 50 mm/s |
| Snelheid van de zuigerstang (retour) | 400 mm/s |
| Maximale kracht van de uitworp (terug) | 5 t |
| Maximale slag van de uitworp | 50 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |













































