- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen ERFURT
- ›
- C frame van hydraulische persen ERFURT PYE 250 SS
C kader hydraulische pers ERFURT PYE 250 SS
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Śląskie |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Garantie laars |
| Technische staat | Na de complete renovatie |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 250 t |
| Lengte van de onderste tafel | 900 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 630 mm |
| Maximale afstand tussen de tafels | 800 mm |
| Machine hoogte | 3500 mm |
| Machine lengte | 1350 mm |
| Machine breedte | 2000 mm |
| Gewicht van de machine | 85 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |











































