Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1967 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 63 mm |
| Maximale boring diameter | 63 mm |
| Totaal vermogen vraag | 5.5 kW |
| Machine hoogte | 2800 mm |
| Machine lengte | 4050 mm |
| Machine breedte | 2100 mm |
| Gewicht van de machine | 7600 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































