Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 1993 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 34116 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale diameter van de ronde bar | 15.9 mm |
| Maximale buighoek | 100 st |
| Totaal vermogen vraag | 14.9 kW |
| Machine hoogte | 1524 mm |
| Machine lengte | 1625.6 mm |
| Machine breedte | 2209.8 mm |
| Gewicht van de machine | 1.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |










































