- UniMachines
- ›
- Zag machines
- ›
- Lintzaagmachines
- ›
- Lintzaagmachines IMET
- ›
- Lintzaagmachines IMET BS 350 SHI
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Lubuskie |
| Bouwjaar | 2005 |
| Garantie | Garantie laars |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximum diameter as (geknipt op 90 graden) | 305 mm |
| Minimumsnelheid van het zaaglint | 37 m/min |
| Maximum snelheid van het zaaglint | 74 m/min |
| Totaal vermogen vraag | 1.8 kW |
| Machine hoogte | 1900 mm |
| Machine breedte | 1750 mm |
| Machine lengte | 1480 mm |
| Gewicht van de machine | 649 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































