- UniMachines
- ›
- Zag machines
- ›
- Lintzaagmachines
- ›
- Lintzaagmachines BEHRINGER
- ›
- Lintzaagmachines BEHRINGER HBP 360A
Bandzaagmachine BEHRINGER HBP 360A
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1996 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximum diameter as (geknipt op 90 graden) | 360 mm |
| Minimumsnelheid van het zaaglint | 19 m/min |
| Maximum snelheid van het zaaglint | 130 m/min |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Machine hoogte | 1930 mm |
| Machine breedte | 2540 mm |
| Machine lengte | 2950 mm |
| Gewicht van de machine | 3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Soepele aanpassing van de lintzaag bladsnelheid | |
| Soepele aanpassing van de arm snelheid | |
| Hydraulische aandrijving van de arm | |
| Arm begeleid op de kolommen | |
| Hydraulische bankschroef | |
| Automatische materiaaltoevoerinrichting | |
| Rollenbaan | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Chip transporter | |
| Centrale smering | |














































