- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- Automatische CNC draaibanken
- ›
- Automatische CNC draaibanken NOMURA
- ›
- Automatische CNC draaibanken NOMURA NN-32 YB
Automatische CNC draaibank NOMURA NN-32 YB
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Florida |
| Bouwjaar | 2011 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 190 mm |
| Maximale draaidiameter | 31.8 mm |
| Aantal spindels | 2 pcs |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 3.7 kW |
| Diameter van de spil boring | 34 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 300 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 8000 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| NOMURA CNC CONTROL | |
| Bar feeder | |
| Chip transporter | |
| Subspil | |
| Spantang | |









































