Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 7072 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Laservermogen | 5 kW |
| Maximale lengte werkstukken | 3000 mm |
| Maximum werkstukken breedte | 1500 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1100 kg |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 9229 mm |
| Machine breedte | 6145 mm |
| Gewicht van de machine | 11.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |
















































