3D laser TRUMPF TruLaser 5030(L 16)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2010 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Laservermogen | 5000 kW |
| Maximale lengte werkstukken | 3000 mm |
| Maximum werkstukken breedte | 1500 mm |
| Aantal koppen met lasers | 3 pcs |
| Maximale dikte van de snede plaatwerk (Normaal Staal) | 25 mm |
| Maximale dikte van het vel metaal (RVS) | 20 mm |
| Maximale dikte van het vel metalen (aluminium) | 15 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |


-s.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)







































