- UniMachines
- ›
- Waterjet
- ›
- 2D waterjets
- ›
- 2D waterjets IMES ICORE
- ›
- 2D waterjets IMES ICORE CUTMATIC 1530
2D waterjet IMES ICORE CUTMATIC 1530
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3050 mm |
| Breedte van de werktafel | 1550 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 800 kg |
| Reisduur Z-as | 150 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 15 m/min |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 15 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 15 m/min |
| Pompvermogen | 22 kW |
| Maximale werkdruk | 380 MPa |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SIMATC S 7-200 | |
| CNC-besturing | |









































