Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2010 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale dikte van het snijden | 180 mm |
| Lengte van de werktafel | 7300 mm |
| Breedte van de werktafel | 2000 mm |
| Aantal snijkoppen | 2 pcs |
| Machine hoogte | 2300 mm |
| Machine lengte | 9120 mm |
| Machine breedte | 3950 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| FlowMaster CNC | |
| CNC-besturing | |





























































