2D waterjet ECKERT Opal WaterJet COMBO
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2012 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale dikte van het snijden | 250 mm |
| Lengte van de werktafel | 3000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1500 mm |
| Nauwkeurigheid van de positionering | 0.025 mm |
| Pompvermogen | 22 kW |
| Maximale werkdruk | 400 MPa |
Uitrusting | |
|---|---|
| ECS 872 | |
| CNC-besturing | |
| Plasma snijkop | |













































