Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Laservermogen | 3 kW |
| Lengte van de werktafel | 3000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1500 mm |
| Maximale dikte van de snede plaatwerk (Normaal Staal) | 20 mm |
| Maximale dikte van het vel metaal (RVS) | 10 mm |
| Maximale dikte van het vel metalen (aluminium) | 8 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |



















































