2D laser PRIMA POWER Platino Fiber
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 2012 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Laservermogen | 3 kW |
| Lengte van de werktafel | 3000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1500 mm |
| Maximale dikte van de snede plaatwerk (Normaal Staal) | 20 mm |
| Maximale dikte van het vel metaal (RVS) | 8 mm |
| Maximale dikte van het vel metalen (aluminium) | 8 mm |
| Gewicht van de machine | 11 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Uitlaatafzuiging | |
| Koelaggregaat | |












































