- UniMachines
- ›
- Lasers
- ›
- 2D lasers
- ›
- 2D lasers MAZAK
- ›
- 2D lasers MAZAK Super Turbo - x510 Hi-Pro-Supercharged
2D laser MAZAK Super Turbo - x510 Hi-Pro-Supercharged
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Laservermogen | 2 kW |
| Lengte van de werktafel | 3050 mm |
| Breedte van de werktafel | 1525 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 690 kg |
| Aantal tafels | 1 pcs |
| Aantal koppen met lasers | 1 pcs |
| Maximale dikte van de snede plaatwerk (Normaal Staal) | 12 mm |
| Maximale dikte van het vel metalen (aluminium) | 4 mm |
| Reisduur X-as | 100 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 24 m/min |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 24 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 24 m/min |
| Nauwkeurigheid van de positionering | 0.01 mm |
| Machine hoogte | 2050 mm |
| Machine lengte | 6995 mm |
| Machine breedte | 2930 mm |
| Gewicht van de machine | 11.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mazak L Plus | |
| CNC-besturing | |
| Laser met lenzen | |
| Servo aandrijving voor de X-as | |
| Servo-aandrijving voor de y-as | |
| Servo aandrijving voor de Z-as | |
| CO2 laser gas | |
| Uitlaatafzuiging | |
| Filtersysteem | |
| Koelaggregaat | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |














































