- UniMachines
- ›
- Steekmachines
- ›
- Versnelling vormgeven machines
- ›
- Versnelling vormgeven machines DEMM -FELLOWS
- ›
- Versnelling vormgeven machines DEMM -FELLOWS SR500-100/24-4
Versnelling vormgeven machine DEMM -FELLOWS SR500-100/24-4
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| Bouwjaar | 1983 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale module | 6 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel (externe tandwiel) | 508 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel (intern tandwiel) | 508 mm |
| Maximale hoogte van het tandwiel | 108 mm |
| Diameter van de tafel | 500 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































