- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Spuitgieten machines
- ›
- Spuitgieten machines URPEMAK
- ›
- Spuitgieten machines URPEMAK URPE CFA 330
Spuitgieten machine URPEMAK URPE CFA 330
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 330 t |
| Injectie capaciteit | 1677 cm3 |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 910 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 910 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 572 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 572 mm |
| Lengte van de uitworp beroerte | 120 mm |
| Totaal vermogen vraag | 33 kW |
| Machine lengte | 7000 mm |
| Machine breedte | 2700 mm |
| Machine hoogte | 2900 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 16 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |













































