- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines HEDELIUS
- ›
- CNC freesmachines HEDELIUS TILTENTA 7
CNC freesmachine HEDELIUS TILTENTA 7
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3620 mm |
| Breedte van de werktafel | 750 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 14000 1/min |
| Minimale afstand van de as van de tafel | 20 mm |
| Maximale afstand van de as van de tafel | 715 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 3200 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 750 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 695 mm |
| Gewicht van de machine | 15.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| CNC verticale hoofd - synchrone as | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
















































