2D waterjet STM WS 3015 MasterCut 2D
| Nettoprijs | 46749 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | Waterjet STM › |
| Fabrikant | STM › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3002 mm |
| Breedte van de werktafel | 1502 mm |
| Aantal snijkoppen | 1 pcs |
| Reisduur Z-as | 180 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 20 m/min |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 20 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 20 m/min |
| Gewicht van de machine | 5.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| NUM CNC | |
| CNC-besturing | |
| Profiel snijsysteem | |
| Filtersysteem | |






















































